zamojska 0618 stycznia 2018 r. gościliśmy w naszej szkole ełcką pisarkę, panią Anetę Zamojską, autorkę książek: "Sekundy do szczęścia" oraz "Uśmiech J.".

Pani Aneta Zamojska - trenerka rozwoju osobistego, coach, wykładowca akademicki. Po ukończeniu filologii polskiej przez trzynaście lat pracowała jako dziennikarka prasowa i telewizyjna. Obecnie jako trenerka rozwoju osobistego i coach efektywnie wspiera ludzi i organizacje w procesie zmian. I czerpie z tego radość.

Spotkania autorskie stały się jej kolejną pasją – rozmowy o wartościach, sensie życia i celach motywują i nieustannie dostarczają inspiracji. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i matką dwójki cudownych dzieci. Kocha odkrywcze wycieczki rowerowe, swoje Mazury, Biebrzę i pozytywnych ludzi.

O zawodzie pisarza, zamiłowaniu do czytania i pasji rozmawialiśmy z pisarką w ramach spotkań z pisarzami i poetami.