Dnia 21 kwietnia 2017 r. odbyły się powiatowe eliminacje Warmińsko-Mazurskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów: Piotr Załuska, Kamil Klepacki i Krzysztof Pogorzelski, wszyscy z klasy IIIB.

Po napisaniu testów z przepisów ruchu drogowego oraz historii motoryzacji nastąpił sprawdzian z praktycznego udzielania pierwszej pomocy. Następnie wszyscy uczestnicy turnieju przemieścili się do nowej siedziby LOK na ul. Srebrną, gdzie odbył się sprawdzian z przygotowania pojazdu do jazdy oraz najbardziej emocjonująca konkurencja, czyli jazda sprawnościowa samochodem z tzw. „talerzem Stewarta”.

Ostatecznie po podsumowaniu punktów z wszystkich konkurencji, nasi uczniowie zajęli 2 miejsce w powiecie ełckim. Gratulujemy sukcesu!!!