2019 dzien otwarty szkoly pasek odwolany

button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

Międzynarodowe Targi Turystyczne WARSAW 2018Już po raz 26 w dniach 22 – 24 listopada 2018 roku odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży turystycznej - Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw. Również i w tym roku miejscem wydarzenia był Pałac Kultury i Nauki w Warszawie.

Swoją ofertę przedstawili na nich polscy i zagraniczni touroperatorzy, hotele, biura podróży, przewoźnicy, regiony i kraje, a także organizatorzy eventów i incentive oraz obiekty konferencyjne i szkoleniowe.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji TT Warsaw był założyciel fundacji "Poza Horyzonty" Janek Mela, najmłodszy w historii zdobywca biegunów północnego i południowego w ciągu jednego roku.

Blisko 500 wystawców reprezentujących 50 krajów i pięć kontynentów, interesujące prelekcje, a także specjalistyczne spotkania branżowe, to powody, dla których, również przedstawiciele społeczności Zespole Szkół nr 1 w Ełku wzięli udział w tym wydarzeniu.

W dniu 23 listopada 2018 roku 41uczniów kształcących się w zawodzie technik obsługi turystycznej z klas: I – 25 osób, II – 15 osób i IV – 1 osoba wraz z opiekunami: Małgorzatą Wiszniewska, Agnieszką Gajewską i Wiesławą Rowińską odwiedzili targi TT Warsaw. Celem tego wyjazdu było pogłębienie wiedzy zawodowej dotyczącej organizacji i realizacji imprez i usług turystycznych. Młodzież miał możliwość porozmawiać z wystawcami, zebrać informacje o imprezach planowanych na nowy sezon turystyczny 2019 oraz zapoznać się z zasadami organizacji targów i stoisk targowych.

Dodatkowo podczas wyjazdu młodzież zwiedziła pięciogwiazdkowy hotel MARIOTT. Pan Michał Miernik – pracujący na stanowisku konsjerża , którego zadaniem jest załatwianie najróżniejszych spraw dla gości hotelowych, opowiadał o pracy w hotelu, prezentował poszczególne miejsca hotelowe. Mieliśmy możliwość zobaczyć panoramę Warszawy z 40 piętra hotelu, na którym mieści się restauracja Panorama Sky Bar. Widok jednak przesłoniła nam mgła.

Całość imprezy zamknął przejazd ulicami Starego Miasta, obiad w restauracji Rewer na ul. Dobrej oraz wizyta w Złotych Tarasach. Wszyscy uczestnicy uznali wyjazd za udany.

W dalszej kolejności szykujemy się do wyjazdu na największe targi turystyczne, które odbędą się w marcu 2019 roku w Berlinie.

Organizator i opiekun wyjazdu
Małgorzata Wiszniewska

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.