Rekrutacja odbywa się
poprzez system elektroniczny na stronie

www.elk.edu.com.pl

zapoznaj się z regulaminem rekrutacji

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

lokomotywa 0212 czerwca 2019 r., w ramach rozwoju czytelnictwa i współpracy ze środowiskiem, w ogrodzie szkolnym młodzież pod opieką bibliotekarzy naszej szkoły spotkała się z dziećmi z Przedszkola Jedyneczka.

W cieniu ogromnych drzew i otoczeniu pięknych kwiatów, pielęgnowanych przez uczniów architektury krajobrazu, odbyła się recytacja "Lokomotywy" Juliana Tuwima w wykonaniu Wiktorii Drzymkowskiej i Wiktorii Sztyruk z klasy I A. Po recytacji dzieci odpowiadały na pytania młodzieży i za dobre odpowiedzi były nagradzane naklejką z uśmiechem. Następnie –  "byle nie do Warszawy... odjechał wesoły pociąg", prowadzony ogrodowymi dróżkami przez Mateusza i Dawida. W czasie odpoczynku dzieci wchodziły do środka lokomotywy, żeby zaspokoić swoją ciekawość i zobaczyć ogród z innej perspektywy.

Wszystkim maluszkom pomagały: Iza, Weronika i Wiktorie oraz nasi chłopcy. Dzieci bawiły się także w naśladowanie figur i gestów. Na zakończenie Iza przeczytała książeczkę o podróży rodziny państwa Wiśniewskich, a Wiktoria – książeczkę o tym, co dzieci widziały podczas przejażdżki pociągiem. Dzieci z Jedyneczki zaśpiewały nam swoje przedszkolne piosenki o wiośnie, która już się kończy, ale żegna nas w tym roku niesamowitymi upałami.

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.