geo34 kwietnia uczniowie technikum geodezyjnego wzięli udział w eliminacjach szkolnych ogólnopolskiego konkursu GEOPODCHODY 2016, organizowanego przez Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie, Wydział Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa UWM w Olsztynie oraz Stowarzyszenie Geodetów Polskich.

Do rozwiązania testu on-line zawierającego 100 pytań z różnych dziedzin geodezji przystąpiło 56 zespołów z 21 szkół, w tym 3 zespoły z Technikum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 im. J. Śniadeckiego w Ełku.?

geo1

Nasz najlepszy zespół w składzie: Kasia Karwowska, Paulina Raczyńska i Dawid Zera, zdobył bardzo wysoki wynik 75 / 100 punktów, zajmując . Niestety nie wystarczyło to do zakwalifikowania się do etapu praktycznego w Olszynie (zabrakło jedynie 4 punktów). Uczniowie ci zajęli 12 miejsce. Dwa pozostałe zespoły z naszej szkoły uzyskały również dobre wyniki: 68 i 62 punkty.

Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję na jeszcze lepsze wyniki w przyszłorocznej edycji konkursu.

Kamil Sokołowski