W dniu 17 listopada 2016 r. zostały przeprowadzone w naszej szkole eliminacje szkolne XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Do konkursu przystąpiło 18 uczniów technikum budownictwa: 4 uczniów z klasy IVB i 14 uczniów z klasy IIIB.

Do eliminacji okręgowych, które odbędą się w marcu 2017r. w Białymstoku, komisja konkursowa wytypowała 4 uczniów. Są to: Aleksandra Kolenda, Tobiasz Makowski, Piotr Organek i Artur Śliwiński - wszyscy z klasy IVB.

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych to prestiżowy konkurs, który ma na celu podniesienie jakości kształcenia zawodowego, związanego z dziedziną budownictwa. Organizatorem OWiUB jest Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Gratulujemy uczniom, którzy uzyskali najlepsze wyniki w etapie szkolnym Olimpiady,

Życzymy im sukcesów w eliminacjach II - go stopnia.

Eliminacje szkole przeprowadziła Pani Małgorzata Lutow.