2019 rekrutacja informacja

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

lutow 1W listopadzie 2017 r. zostały przeprowadzone w naszej szkole eliminacje do XXXI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Do konkursu przystąpiło 12 uczniów technikum budownictwa - wszyscy z klasy IIIB.

Do eliminacji okręgowych, które odbędą się w marcu 2018r. w Białymstoku, zakwalifikował się Mateusz Pogorzelski. Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych to prestiżowy konkurs, który ma na celu podniesienie jakości kształcenia zawodowego, związanego z dziedziną budownictwa. Organizatorem OWiUB jest Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.

Eliminacje szkole przeprowadziła
p. Małgorzata Lutow.

 

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.