II i III stopnia dokształcania zawodowego
Zadań i wydarzeń do planowania pracy
Przetargi i zapytania ofertowe ogłaszane przez szkołe
w roku szkolnym 2018/2019

targi budownictwa 01W dniach 26-28.9.2018 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie, odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa Przemysłowego i Infrastruktury BUILDING INDUSTRY SOLUTIONS.

Jest to wydarzenie skierowane do firm i osób poszukujących nowych technologii, materiałów i produktów związanych z budownictwem przemysłowym. 28 września 2018 roku organizowana była w naszej szkole wycieczka do Nadarzyna na Międzynarodowe Targi Budownictwa.

W wycieczce brały udział wszystkie klasy o profilu budowlanym. W pawilonach wystawowych mogliśmy zobaczyć najnowsze produkty, a także zaobserwować zmiany zachodzące na rynku budowlanym. Szczególnie interesowały nas maszyny budowlane, do których można było wejść i zobaczyć jak to wszystko wygląda z bliska i od środka. Można było także pozbierać różnego rodzaju materiały budowlane, które posłużą nam jako pomocne na lekcjach w szkole oraz pamiątki np. w postaci małej metrówki, bądź długopisu.

Opiekunami byli: p. Grażyna Ozorowska, p. Małgorzata Lutow i p. Beata Czaplicka

Aleksy Garlicki z kl. I B