button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

targi budownictwa 01W dniach 26-28.9.2018 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie, odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa Przemysłowego i Infrastruktury BUILDING INDUSTRY SOLUTIONS.

Jest to wydarzenie skierowane do firm i osób poszukujących nowych technologii, materiałów i produktów związanych z budownictwem przemysłowym. 28 września 2018 roku organizowana była w naszej szkole wycieczka do Nadarzyna na Międzynarodowe Targi Budownictwa. 

W wycieczce brały udział wszystkie klasy o profilu budowlanym. W pawilonach wystawowych mogliśmy zobaczyć najnowsze produkty, a także zaobserwować zmiany zachodzące na rynku budowlanym. Szczególnie interesowały nas maszyny budowlane, do których można było wejść i zobaczyć jak to wszystko wygląda z bliska i od środka. Można było także pozbierać różnego rodzaju materiały budowlane, które posłużą nam jako pomocne na lekcjach w szkole oraz pamiątki np. w postaci małej metrówki, bądź długopisu.

Opiekunami byli: p. Grażyna Ozorowska, p. Małgorzata Lutow i p. Beata Czaplicka

Aleksy Garlicki z kl. I B

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

MAPA STRONY

JUŻ WKRÓTCE

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.