2019 rekrutacja informacja

button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

img 20190222 115928Tradycyjnie już na przełomie lutego i marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywa się Gardenia – Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu. I tradycyjnie w tych targach uczestniczą uczniowie kierunku technik architektury krajobrazu.

W tym roku na wycieczkę wyjechała grupa uczniów kl. I A wraz z opiekunem p. Katarzyną Maciaszek. Pobyt w Poznaniu pozwala na zapoznanie się z ofertą przedsiębiorców z branży ogrodniczej i szkółkarzy z Polski i zagranicy. Jest okazją do rozmów, pytań i poszerzania wiedzy na tematy bliskie architektom krajobrazu.

Można obserwować florystów podczas ich pracy, podziwiać prace studentów kierunku architektury z różnych uczelni i ich projekty ogrodów. Uczniowie mieli również okazję zobaczyć ogromne kolekcje roślin ozdobnych. Nie zabrakło też czasu na odwiedzenie słynnej Palmiarni z jej bogactwem gatunków pochodzących z różnych stref klimatycznych Ziemi.

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.