button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

img 20190222 115928Tradycyjnie już na przełomie lutego i marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywa się Gardenia – Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu. I tradycyjnie w tych targach uczestniczą uczniowie kierunku technik architektury krajobrazu.

W tym roku na wycieczkę wyjechała grupa uczniów kl. I A wraz z opiekunem p. Katarzyną Maciaszek. Pobyt w Poznaniu pozwala na zapoznanie się z ofertą przedsiębiorców z branży ogrodniczej i szkółkarzy z Polski i zagranicy. Jest okazją do rozmów, pytań i poszerzania wiedzy na tematy bliskie architektom krajobrazu.

Można obserwować florystów podczas ich pracy, podziwiać prace studentów kierunku architektury z różnych uczelni i ich projekty ogrodów. Uczniowie mieli również okazję zobaczyć ogromne kolekcje roślin ozdobnych. Nie zabrakło też czasu na odwiedzenie słynnej Palmiarni z jej bogactwem gatunków pochodzących z różnych stref klimatycznych Ziemi.

MAPA STRONY

JUŻ WKRÓTCE