W Śniadeckim rozpoczęły się specjalistyczne kursy zawodowe dające dodatkowe uprawnienia uczniom klas piątych.

Powiatowe zakończenie roku szkolnego 2022/2023 odbyło się 23 czerwca 2023 r. w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym. Wyróżniający się uczniowie naszej szkoły i całego powiatu otrzymali z rąk Starosty Ełckiego dyplomy i nagrody.

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023.

12 stycznia 2023 r. w Wyższym Seminarium Duchownym w Ełku odbył się diecezjalny etap XXXIII Olimpiady Teologii Katolickiej pt. „Bóg jest Miłością objawioną w Słowie”.

„Równowaga psychiczna we współczesnym świecie” to hasło tegorocznego Warmińsko-Mazurskiego Tygodnia Kariery. W dniach 17-23.10.2022 odbyły się związane z nim tematycznie, liczne wydarzenia skierowane do całej społeczności szkolnej.

26 października 2022 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się Warmińsko-Mazurski Kongres Doradztwa Zawodowego „Doradztwo zawodowe – kształcenie w kształtowaniu przyszłości”.

Zapraszam chętne osoby do uczestnictwa w dodatkowych zajęcia z piłki siatkowej, które będą odbywały się w każdy wtorek o godzinie 15.00 w dolnej sali gimnastycznej.

podręcznik jp klas I nowa edycja 2022

W odpowiedzi na liczne pytania związane z podręcznikiem do języka polskiego dla klas I technikum informujemy, że obowiązującym podręcznikiem jest podręcznik OBLICZA EPOK - NOWA EDYCJA 2022

ZESPÓŁ SZKOŁ NR 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku

ul. 11 Listopada 24, 19-300 Ełk