2019 rekrutacja informacja

button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

Biblioteka szkolna zaprasza do udziału w konkursach bibliotecznych!

1. Konkurs plastyczny promujący czytelnictwo wśród młodzieży

  • format A 3 (duży blok techniczny)
  • dowolna technika
  • samodzielne wykonanie

Każda praca powinna zawierać rysunek oraz cytat lub hasło zachęcające do czytania

2. Konkurs fotograficzny:

„Moje książki, moja biblioteka” - „Przyłapani na czytaniu”

wersja elektroniczna

wersja papierowa format 210 x150

3. Konkurs na oryginalną zakładkę do książki

  • format 220 x 70
  • dowolna technika
  • samodzielne wykonanie

Każda praca powinna zawierać cytat lub hasło zachęcające do czytania.

Poczuj radość czytania, rysowania i fotografowania. Weź udział w konkursach!

Prace składamy w bibliotece szkolnej do dnia 2 listopada 2017 r. Biblioteka zorganizuje pokonkursową wystawę wszystkich prac. 

Zapraszamy młodzież i nauczycieli!!!

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.