button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

Biblioteka szkolna zaprasza do udziału w konkursach bibliotecznych!

1. Konkurs plastyczny promujący czytelnictwo wśród młodzieży

• format A 3 (duży blok techniczny)
  • dowolna technika
  • samodzielne wykonanie

Każda praca powinna zawierać rysunek oraz cytat lub hasło zachęcające do czytania

2. Konkurs fotograficzny:

„Moje książki, moja biblioteka” - „Przyłapani na czytaniu”

wersja elektroniczna

wersja papierowa format 210 x150

3. Konkurs na oryginalną zakładkę do książki

• format 220 x 70
  • dowolna technika
  • samodzielne wykonanie

Każda praca powinna zawierać cytat lub hasło zachęcające do czytania.

Poczuj radość czytania, rysowania i fotografowania. Weź udział w konkursach!

Prace składamy w bibliotece szkolnej do dnia 2 listopada 2017 r. Biblioteka zorganizuje pokonkursową wystawę wszystkich prac.

Zapraszamy młodzież i nauczycieli!!!

MAPA STRONY

JUŻ WKRÓTCE