button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

img 20181029 081357Trwają przygotowania do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Olsztynie w bloku architektura krajobrazu. W wyniku eliminacji szkolnych tej prestiżowej imprezy, które odbyły się w październiku, do etapu wyższego zakwalifikowało się aż troje uczniów z klasy IVA – Ola Fitas, Ola Dziekońska i Bartek Karwel.

Dla Bartka to przypomnienie zagadnień z zeszłego roku, ale przed dziewczętami wytężona praca nad testami i zadaniami praktycznymi. Mamy nadzieję, że sprostają wymaganiom i osiągną sukces – najpierw w Olsztynie a później w Krakowie.