2019 dzien otwarty szkoly pasek odwolany

button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

pb 04115 listopada 2018 r. Park Naukowo-Technologiczny w Ełku zaprosił dzieci i młodzież do wspólnego odkrywania tajemnic otaczającego świata. Wykłady i zajęcia poprowadzili nauczyciele akademiccy i studentki III i IV roku.

Pani dr inż. Agnieszka Wysocka-Czubaszek z Wydziału Budownictwa i Inżynierii środowiska za pomocą prezentacji multimedialnej i spontnicznego dialogu z uczniami przedstawiła wpływ człowieka na zmiany klimatu i ich nastepstwa. Omówiła też zasady działania biogazowni i wpływ produkcji prądu i ciepła na środowisko.

Studentki Wydziału Architektury wyjaśniły młodzieży zawiłości pojęć pomiędzy architektami, planistami i urbanistami. Podzieliły się doświadczeniami z pracy nad projektami, zaprezentowały tablice i makiety przez siebie wykonane oraz uchyliły rąbka tajemnicy z życia studenckiego.

Bardzo chwaliły swoją uczelnię, wykładowców, atmosferę nauki i zachęcały do podjęcia studiów na Politechnice Białostockiej. Pan dr inż. Jerzy Sienkiewicz przeprowadził warsztaty interaktywne z kreatywnego rozwiązywania problemów.

Młodzież chętnie rozwiązywała różne zadania i dzieliła się spostrzeżeniami i własnymi pomysłami. Każdy uczestnik spotkania otrzymał informator dla kandydatów na studia oraz firmowe ołówki i długopisy. Młodzież uzyskała też informacje o możliwości udziału w programie praktyk zagranicznych – Erasmus i konkursie – niesamowita maszyna, który pozwala uzyskać indeks studenta. W spotkaniu wzięła udział 10-osobowa grupa uczniów z klasy I B pod opieką p. Wiesławy Rowińskiej.

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.