button oferta1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

2019 egzamin zawodowy 020

W roku szkolnym 2018/2019 do egzaminu zawodowego w sesji zimowej przystąpili uczniowie z Technikum nr 1 w zawodach:

• technik budownictwa: klasa III z kwalifikacji B.18, klasa IV z kwalifikacji B.30
  • technik architektury krajobrazu: klasa IV z kwalifikacji R.22
  • technik obsługi turystycznej: klasa III z kwalifikacji T.13, klasa IV z kwalifikacji T.14
  • technik technologii żywności: klasa III z kwalifikacji T.05.

09 stycznia 2019 roku odbył się egzamin z części praktycznej polegający na pracy z dokumentacją w zawodach technik obsługi turystycznej i technik architektury krajobrazu.

W dniu 10 stycznia wszyscy uczniowie przystąpili do egzaminu zawodowego z części pisemnej.

W dniach od 14 do 18 stycznia 2019 roku uczniowie kształcący się w zawodach technik budownictwa i technik technologii żywności będą zmagać się z egzaminem praktycznym polegającym na wykonaniu zadania lub wykonaniu z wykorzystaniem komputerowego oprogramowania specjalistycznego.

Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Ełku w poprzednich sesjach zdawali egzamin zawodowy na bardzo wysokim poziomie czyli 100% zdawalność.

Przypomnę, ze aby otrzymać świadectwo z danej kwalifikacji należy zdać obie części egzaminu. Cześć pisemną na poziomie co najmniej 50%, cześć praktyczna co najmniej 75%.

Wszystkim zdającym życzę bardzo wysokich wyników

Grażyna Ozorowska

MAPA STRONY