2019 dzien otwarty szkoly pasek odwolany

button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

20180911 100059W dniu dzisiejszym (11.09.2018) uczniowie klasy drugiej technikum geodezyjnego pod opieką p. Jana Sachrynia i p. Kamila Sokołowskiego uczestniczyli w warsztatach szkoleniowych przygotowanych przez firmę TPI sp. z o. o., dystrybutora rozwiązań pomiarowych marki Topcon, pod nazwą Akademia Geolatania i Akademia Geomatyki.

Szkolenie odbyło się w Giżycku i skierowane było przede wszystkim do firm wykonawczych z okolicy, ale dzięki dotychczasowej współpracy firmy TPI z naszą szkołą, mogli w nim uczestniczyć nasi uczniowie (oczywiście nieodpłatnie).

W programie warsztatów znalazły się najnowocześniejsze rozwiązania pomiarowe, w tym wykorzystanie bezzałogowych statków latających (popularnie: dronów), skanerów laserowych oraz technologii hybrydowej, łączącej pomiary tachimetrem robotycznym z odbiornikiem satelitarnym.

Oprócz ciekawych wykładów uczniowie mogli na własne oczy zobaczyć te technologie w działaniu podczas prezentacji terenowych. A z rana zdążyliśmy jeszcze odbyć krótki spacer po giżyckim molo i na wieżę widokową.

Kamil Sokołowski

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.