button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

20180911 100059W dniu dzisiejszym (11.09.2018) uczniowie klasy drugiej technikum geodezyjnego pod opieką p. Jana Sachrynia i p. Kamila Sokołowskiego uczestniczyli w warsztatach szkoleniowych przygotowanych przez firmę TPI sp. z o. o., dystrybutora rozwiązań pomiarowych marki Topcon, pod nazwą Akademia Geolatania i Akademia Geomatyki.

Szkolenie odbyło się w Giżycku i skierowane było przede wszystkim do firm wykonawczych z okolicy, ale dzięki dotychczasowej współpracy firmy TPI z naszą szkołą, mogli w nim uczestniczyć nasi uczniowie (oczywiście nieodpłatnie).

W programie warsztatów znalazły się najnowocześniejsze rozwiązania pomiarowe, w tym wykorzystanie bezzałogowych statków latających (popularnie: dronów), skanerów laserowych oraz technologii hybrydowej, łączącej pomiary tachimetrem robotycznym z odbiornikiem satelitarnym.

Oprócz ciekawych wykładów uczniowie mogli na własne oczy zobaczyć te technologie w działaniu podczas prezentacji terenowych. A z rana zdążyliśmy jeszcze odbyć krótki spacer po giżyckim molo i na wieżę widokową.

Kamil Sokołowski

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

MAPA STRONY

JUŻ WKRÓTCE

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.