II i III stopnia dokształcania zawodowego
Zadań i wydarzeń do planowania pracy
Przetargi i zapytania ofertowe ogłaszane przez szkołe
w roku szkolnym 2018/2019

Foto Uczniowie klasy I OT wraz z p. wicedyrektor M. Stefańską oraz p. B. Czaplicką i p. A. Marciniak wzięli udział w konferencji pt. Śladami polskości – Warmia i Mazury na drodze ku niepodległej Polsce.

Konteksty regionalności, która odbyła się w dniu 9 października 2018 r. w godzinach 11.00-14:00 w Oratorium im. św. Jana Bosko znajdującym się przy ul. Jana Pawła II 6 w Ełku. Organizatorem wydarzenia był obecny na konferencji Wojewoda Warmińsko-Mazurski – p. Artur Chojecki wspólnie z Kuratorium Oświaty w Olsztynie i obecnym wicekuratorem p. Wojciechem Cybulskim oraz Ośrodkiem Badań Naukowych im. W. Kętrzyńskiego w Olsztynie.

Projekt zrealizowany został z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, w ramach programu wieloletniego Niepodległa na lata 2017-2021. Historię regionu przybliżyli następujący prelegenci:

• dr hab. Karol Polejowski -Niepodległość która nie nadeszła – Plebiscyt 1920 na Powiślu i jego konsekwencje,
  • dr Jerzy Kiełbik - Warmia i Prusy Książęce do 1772 roku,
  • dr Jan Chłosta- Warmiacy i Mazurzy wobec odrodzenia Rzeczypospolitej w 1918 roku,
  • dr hab. Ryszard Tomkiewicz - Warmia i Mazury w Polsce po 1945 r.

Szczegóły na stronie Kuratorium Oświaty w Olsztynie - link

MAPA STRONY