2019 zsz monter zabudowy

3-letni cykl kształcenia
– to propozycja dla uczniów po szkole podstawowej, którzy chcą zdobyć wykształcenie zawodowe. Ukończenie tego typu szkoły umożliwia zdobycie kwalifikacji zawodowych.

Absolwenci tego kierunku zdobędą kwalifikacje:2019 zapraszamy DO NAS

• BUD.11. Wykonywanie robót montażowych, okładzinowych i wykończeniowych

Przedmioty w kształceniu zawodowym teoretycznym:

• budownictwo ogólne
  • bezpieczeństwo i higiena pracy
  • technologia robót wykończeniowych
  • rysunek budowlany
  • język obcy zawodowy
  • podstawy działalności gospodarczej.

Przedmioty w kształceniu zawodowym praktycznym:

• roboty wykończeniowe - zajęcia praktyczne.

2019 zapraszamy ZS1