2019 wielozawodowa klasa

3-letni cykl kształcenia
 – to propozycja dla uczniów po szkole gimnazjalnej, którzy chcą zdobyć wykształcenie zawodowe. Ukończenie tego typu szkoły umożliwia zdobycie kwalifikacji zawodowych.

Szkoła przygotowuje do pracy w różnych zawodach np.:2019 zapraszamy ZS1

• fryzjer
  • fotograf
  • sprzedawca
  • stolarz
  • lakiernik i mechanik samochodowy
  • złotnik
  • jubiler
  • zegarmistrz
  • introligator
  • drukarz
  • kamieniarz
  • tapicer
  • i inne.

Plan nauczania obejmuje przedmioty ogólnokształcące. Ponadto każdy uczeń odbywa praktyczną naukę zawodu, u pracodawcy ma podpisaną umowę o naukę zawodu oraz uczestniczy w kursach zawodowych organizowanych przez szkołę.

Absolwenci tego kierunku zdobędą umiejętności ściśle związane z wybranym zawodem.Nauka kończy się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie i otrzymaniem dyplomu umożliwiającego podjęcie pracy.

Zdobyte kwalifikacje są uznawane za granicą bez potrzeby nostryfikacji.

2019 zapraszamy DO NAS