^DO GÓRY^

Szkoła z przyszłością
  • 3 Szkoła dla Ciebie !
    To Szkoła dla Ciebie
  • 4 "Nowoczesna edukacja - kompetentny pracownik"
    Realizujemy projekt
  • 5 Kierunki kształcenia :
    Turystyka, Drogownictwo, Geodezja, Budownictwo Ochrona Środowiska, Technologia Żywności, Architektura Krajobrazu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa, SZKOŁA DLA CIEBIE!

Uczniowie zaczynają praktyki zawodowe we włoskim Spoleto

Nasza grupa to szesnaścioro uczniów kierunków technik architektury krajobrazu, obsługi turystycznej, budownictwa. Doskonała organizacja pozwoliła nam sprawnie rozpocząć staże i wdrożyć się w pracę w prężnie rozwijających się przedsiębiorstwach w Spoleto. Architekci poznają zasady pielęgnacji terenów zieleni śródziemnomorskiej oraz dobór roślinności do kompozycji charakterystycznych dla tego regionu, "budowlańcy" poznają nowe techniki i technologie prac wykończeniowych, a "turyści" poznają zasady obsługi klienta oraz funkcjonowania obiektów noclegowych - "poznają hotele od środka" :)

Mała Sala Gimnastyczna
Stadion z imieniem !