^DO GÓRY^

Szkoła z przyszłością
  • 3 Szkoła dla Ciebie !
    To Szkoła dla Ciebie
  • 4 "Nowoczesna edukacja - kompetentny pracownik"
    Realizujemy projekt
  • 5 Kierunki kształcenia :
    Turystyka, Drogownictwo, Geodezja, Budownictwo Ochrona Środowiska, Technologia Żywności, Architektura Krajobrazu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa, SZKOŁA DLA CIEBIE!

Uczniowie naszej szkoły już we Włoszech w ramach projektu "Lepsze kwalifikacje dzięki stażom zagranicznym"

Koniec ferii zimowych to dla 16 uczniów naszej szkoły początek nowej przygody. Zamiast wracać w szkolne ławy, w niedzielę, 4 lutego, wsiedli w samolot linii All Italia i ruszyli zdobywać doświadczenie we włoskich przedsiębiorstwach. Wszystko w ramach realizowanego w szkole projektu „Lepsze kwalifikacje dzięki stażom zagranicznym”. Przez najbliższe trzy tygodnie relacja pojawiać się będzie na szkolnej stronie www oraz szkolnym FB. Dziś wylądowaliśmy w Rzymie i wieczorem zakwaterowaliśmy się w Spoleto.

Mała Sala Gimnastyczna
Stadion z imieniem !
Widok Hol 1 piętro

Zobacz Widok ulicy - Street View (kliknij)