Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
facebook
^DO GÓRY^

 • 1 Witamy na stronie
  Zespołu Szkół Nr 1 w Ełku
 • 2 Szkoła dla Ciebie !
  Szkoła z przyszłością
 • 3 Szkoła dla Ciebie !
  To Szkoła dla Ciebie
 • 4 "Nowoczesna edukacja - kompetentny pracownik"
  Realizujemy projekt
 • 5 Kierunki kształcenia :
  Turystyka, Drogownictwo, Geodezja, Budownictwo Ochrona Środowiska, Technologia Żywności, Architektura Krajobrazu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa, SZKOŁA DLA CIEBIE!

  
  
  

WIELKI SUKCES GEODETÓW NA OLIMPIADZIE

   Po raz pierwszy uczniom ełckiego technikum geodezyjnego udało się zakwalifikować do drugiego etapu Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej. Zespół w składzie: Jakub Chodnicki (4B), Robert Pietrzyk (4B) i Przemysław Piekarski (2G), zdobywając łącznie 420 punktów, zajął 8 miejsce na 66 startujących szkół z całej Polski! Tak świetny wyniki jest wielkim sukcesem zarówno uczniów, jak i nauczycieli przedmiotów zawodowych.

   Kolejny, międzyszkolny etap odbędzie się w dniach 5 - 7 kwietnia w Lublinie. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Geodetów Polskich. Uczniom i nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Mała Sala Gimnastyczna
Stadion z imieniem !
Widok Hol 1 piętro

 Zobacz Widok ulicy - Street View (kliknij)

 

Zespół Szkół Nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku | 2013