Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
facebook
^DO GÓRY^

 • 1 Witamy na stronie
  Zespołu Szkół Nr 1 w Ełku
 • 2 Szkoła dla Ciebie !
  Szkoła z przyszłością
 • 3 Szkoła dla Ciebie !
  To Szkoła dla Ciebie
 • 4 "Nowoczesna edukacja - kompetentny pracownik"
  Realizujemy projekt
 • 5 Kierunki kształcenia :
  Turystyka, Drogownictwo, Geodezja, Budownictwo Ochrona Środowiska, Technologia Żywności, Architektura Krajobrazu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa, SZKOŁA DLA CIEBIE!

  
  
  

Kolędowanie i Wigilia - Święta Bożego narodzenia w naszej szkole

   22 grudnia 2017 r. od rana w naszej szkole młodzież organizowała uroczyste spotkania klasowe tzw. Wigilie Klasowe. Stoły udekorowane i zastawione wigilijnymi potrawami, zapraszały do wspólnego dzielenia się opłatkiem, składania życzeń i częstowania się potrawami. Potrawy przyrządzili sami uczniowie i ich rodzice. Były karpie smażone i w galarecie, barszczyk, kluski z makiem, pierogi z kapustą i grzybami, makowce, serniki, pierniczki i wiele innych tradycyjnych potraw. Wszystkie klasy postarały się o choinki i bożonarodzeniowe ozdoby.

   O godz. 10. 30 Dyrekcja Szkoły zaprosiła młodzież, ks. proboszcza Jarosława Dąbrowskiego, nauczycieli i emerytów na wspólne przeżywanie jasełkowych inscenizacji, które przygotowane zostały przez młodzież pod opieką pani Beaty Brzezińskiej i pani Agnieszki Opaluch. Pani Dyrektor podziękowała młodzieży za zaangażowanie, wzruszenia i wprowadzenie w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Życzyła młodzieży i ich rodzicom zdrowych i wesołych Świąt. Błogosławieństwa udzielił ks. proboszcz Jarosław Dąbrowski.

   Następnie była Wigilia dla nauczycieli i pracowników. Ksiądz Jarosław odczytał fragment Pisma Świętego mówiący o Narodzeniu Pańskim. Przy śpiewaniu kolęd wszyscy dzielili się opłatkami i składali życzenia. Po życzeniach był czas na ucztowanie przy wspólnym wigilijnym stole. Rozeszliśmy się w podniosłej i życzliwej atmosferze.

Wesołych Świąt i szczęśliwego Noego 2018 Roku!

Mała Sala Gimnastyczna
Stadion z imieniem !
Widok Hol 1 piętro

 Zobacz Widok ulicy - Street View (kliknij)

 

Zespół Szkół Nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku | 2013