^DO GÓRY^

Szkoła z przyszłością
  • 3 Szkoła dla Ciebie !
    To Szkoła dla Ciebie
  • 4 "Nowoczesna edukacja - kompetentny pracownik"
    Realizujemy projekt
  • 5 Kierunki kształcenia :
    Turystyka, Drogownictwo, Geodezja, Budownictwo Ochrona Środowiska, Technologia Żywności, Architektura Krajobrazu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa, SZKOŁA DLA CIEBIE!

Kolędowanie i Wigilia - Święta Bożego narodzenia w naszej szkole

22 grudnia 2017 r. od rana w naszej szkole młodzież organizowała uroczyste spotkania klasowe tzw. Wigilie Klasowe. Stoły udekorowane i zastawione wigilijnymi potrawami, zapraszały do wspólnego dzielenia się opłatkiem, składania życzeń i częstowania się potrawami. Potrawy przyrządzili sami uczniowie i ich rodzice. Były karpie smażone i w galarecie, barszczyk, kluski z makiem, pierogi z kapustą i grzybami, makowce, serniki, pierniczki i wiele innych tradycyjnych potraw. Wszystkie klasy postarały się o choinki i bożonarodzeniowe ozdoby.

O godz. 10. 30 Dyrekcja Szkoły zaprosiła młodzież, ks. proboszcza Jarosława Dąbrowskiego, nauczycieli i emerytów na wspólne przeżywanie jasełkowych inscenizacji, które przygotowane zostały przez młodzież pod opieką pani Beaty Brzezińskiej i pani Agnieszki Opaluch. Pani Dyrektor podziękowała młodzieży za zaangażowanie, wzruszenia i wprowadzenie w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Życzyła młodzieży i ich rodzicom zdrowych i wesołych Świąt. Błogosławieństwa udzielił ks. proboszcz Jarosław Dąbrowski.

Następnie była Wigilia dla nauczycieli i pracowników. Ksiądz Jarosław odczytał fragment Pisma Świętego mówiący o Narodzeniu Pańskim. Przy śpiewaniu kolęd wszyscy dzielili się opłatkami i składali życzenia. Po życzeniach był czas na ucztowanie przy wspólnym wigilijnym stole. Rozeszliśmy się w podniosłej i życzliwej atmosferze.

Wesołych Świąt i szczęśliwego Noego 2018 Roku!

Mała Sala Gimnastyczna
Stadion z imieniem !
Widok Hol 1 piętro

Zobacz Widok ulicy - Street View (kliknij)