Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
facebook
^DO GÓRY^

 • 1 Witamy na stronie
  Zespołu Szkół Nr 1 w Ełku
 • 2 Szkoła dla Ciebie !
  Szkoła z przyszłością
 • 3 Szkoła dla Ciebie !
  To Szkoła dla Ciebie
 • 4 "Nowoczesna edukacja - kompetentny pracownik"
  Realizujemy projekt
 • 5 Kierunki kształcenia :
  Turystyka, Drogownictwo, Geodezja, Budownictwo Ochrona Środowiska, Technologia Żywności, Architektura Krajobrazu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa, SZKOŁA DLA CIEBIE!

  
  
  

Seminarium dla dyrektorów i nauczycieli szkół z województwa Warmińsko – Mazurskiego pt. „Szkoła jako miejsce rozwoju ekonomii społecznej”

   Dnia 14 grudnia 2017 roku Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Olsztynie zorganizował seminarium dla dyrektorów i nauczycieli szkół z województwa Warmińsko – Mazurskiego pt. „Szkoła jako miejsce rozwoju ekonomii społecznej”. Spotkanie otworzyła Pani Wiesława Przybysz dyrektor ROPS, wprowadzając zebranych w tematykę ekonomii społecznej i jej rozwoju w naszym regionie.Kolejni prelegenci opowiadali o sytuacji spółdzielni uczniowskich w Polsce oraz o możliwościach tworzenia i finansowania takich podmiotów w szkołach Warmii i Mazur.

   Jednym z prelegentów był nauczyciel Naszej szkoły - Hubert Górski, który przedstawił uczestnikom seminarium dobre praktyki współpracy Zespołu Szkół nr 1 z Ośrodkiem Wparcia Ekonomii Społecznej w Ełku. Zebrani mieli okazję poznać efekty projektów realizowanych przez uczniów przy wsparciu p. Huberta oraz zapoznać się z realizowaną w szkole ścieżką pobudzania aktywności uczniów w obszarze ekonomii i przedsiębiorczości społecznej.

Mała Sala Gimnastyczna
Stadion z imieniem !
Widok Hol 1 piętro

 Zobacz Widok ulicy - Street View (kliknij)

 

Zespół Szkół Nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku | 2013