Nowoczesna edukacja-kompetentny pracownik PRZETARGI

księga gości
rekomenduj nas
Menu użytkownika
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć!
userów na stronie: 0
gości na stronie: 12
Subskrypcja
Informacje ze szkoły na Twój mail !
Rodzice

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Ełku informuje, że następujące osoby zostały wybrane do Rady Rodziców przy Zespole Szkół nr 1 w Ełku:

LpNazwisko i imięKlasa

MiesiącDzieńGodzinaForma spotkańCelDokumentacja
Wrzesień 17.09.2013
wtorek
17.00-18.00 Wywiadówki klasoweZapoznanie  rodziców z: podstawą programową kształcenia ogólnego i zawodowego, wewnątrzszkolnymi zasadami oceniania, szkolnym katalogiem praw i obowiązków uczniów, planem pracy wychowawej, planowanymi działaniami profilaktycznymi oraz zasadami organizowania w szkole pomocy psychologiczno - pedagogicznej,  zdawania egzaminu maturalnego, egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe oraz egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Wybór oddziałowych rad rodziców i reprezentanta Rady Oddziałowej w Radzie Rodziców Szkoły, ustalenie zasad współpracy rodziców ze szkołą oraz zapoznanie z kalendarzem roku szkolnego 2013/2014, w tym przekazanie informacji o terminach wywiadówek i dniach wolnych od zajęć dydaktyczno - wychowawczych.Protokół zebrania wraz z listą obecności rodziców, data wywiadówki i podpis rodziców w dzienniku lekcyjnym.
Październik, listopadIndywidualne spotkania wychowawców i nauczycieli z rodzicami/ opiekunami uczniów.Informacja o bieżących ocenach  i zachowaniu ucznia.
Zapisy w dzienniku lekcyjnym

GrudzieńIndywidualne spotkania wychowawców i nauczycieli z rodzicami/ opiekunami uczniów.

Przekazanie informacji o ewentualnych zagrożeniach ocenami niedostatecznymi na I semestr oraz o trybie i warunkach podwyższania proponowanych ocen klasyfikacyjnych.

Zapis w dzienniku lekcyjnym i dzienniczku ucznia.
Indywidualne spotkania z rodzicami
Przekazanie informacji o bieżących ocenach i zachowaniu ucznia, ewentualnych zagrożeniach ocenami niedostatecznymi na I semestr oraz o trybie i warunkach podwyższania proponowanych ocen klasyfikacyjnych.Zapis w dzienniku lekcyjnym i dzienniczku ucznia
Styczeń23.01.2014
czwartek
17 - 18Wywiadówka ogólnoszkolnaPrzekazanie informacji o  wynikach klasyfikacji za I semestr oraz  zaplanowanie działań naprawczych wobec uczniów z ocenami niedostatecznymi i nagannym zachowaniem. Protokół z przebiegu wraz z listą obecności rodziców,  data i podpis rodziców w dzienniku lekcyjnym.
Marzec25.03.2014 Wywiadówka  dla klas IV                                             Technikum
Przekazanie informacji o bieżących ocenach  i zachowaniu ucznia,  ewentualnych zagrożeniach ocenami niedostatecznymi na koniec roku szkolnego oraz o trybie i warunkach podwyższania proponowanych ocen klasyfikacyjnych.

MarzecIndywidualne spotkania wychowawców i nauczycieli z rodzicami/ opiekunami uczniów.
Informacja o bieżących ocenach  i zachowaniu ucznia oraz o realizacji zaplanowanych działań naprawczych wobec uczniów z niepowodzeniem szkolnym.

Zapis w dzienniku lekcyjnym
Kwiecerń21.05.2013 wtorek17 - 18Indywidualne spotkania wychowawców i nauczycieli z rodzicami / opiekunami uczniów.
Informacja o bieżących ocenach  i zachowaniu ucznia, informacja o zagrożeniach ocenami niedostatecznymi na koniec roku uczniów klas programowo najwyższych w Technikum nr 1.Zapis w dzienniku lekcyjnym.
13.05.2014 wtorek17 - 18Wywiadówka dla klas III ZSZPrzekazanie informacji o bieżących ocenach i zachowaniu ucznia, rzekazanie informacji o bieżących ocenach i zachowaniu ucznia, ewentualnych zagrożeniach ocenami niedostatecznymi na koniec roku szkolnego oraz o trybie i warunkach podwyższania proponowanych ocen klasyfikacyjnych.Protokół z przebiegu wraz z listą obecności rodziców, data i podpis rodziców w dzienniku lekcyjnym.

Przydział sal na wywiadówki

Lp. Technikum nr 1 Klasa Zawód Nr sali lekcyjnej Wychowawca
1. ID\G drogownictwo/geodeta 50 Maria Salwowska
2. IT/IOT technologia żywności/obsługa turystyki 62 Agnieszka Korzeniecka-Duenas