szukaj:
Menu główne
Projekt
Nowoczesna edukacja-kompetentny pracownik PRZETARGI
Samorząd Uczniowski

Odwiedź nas na Facebooku

Inne
działy artykułów
działy newsów
download
księga gości
rekomenduj nas
kontakt
Menu użytkownika
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć!
Statystyki
userów na stronie: 0
gości na stronie: 18
Subskrypcja
Informacje ze szkoły na Twój mail !
Pogoda
BIP
MEN
Statystyki
statystyka
Nasza kadra

Kadra pedagogiczna

Nazwisko i imę

Stopień awansuNauczany przedmiot
Adamiuk Anatoldyplomowanymatematyka

Antonowicz Adam

dyplomowany

wychowanie fizyczne

Bielak Beata

mianowany

przedmioty zawodowe

Czaplicka Beata

mianowany

religia

Chmielewska Elżbieta

dyplomowany

język niemiecki

Łukaszewicz Agnieszka

kontraktowy

język polski

Duda Mariusz

mianowany

zajęcia praktyczne

Dąbrowska Dorota

dyplomowany

pedagog

Dobkowski Wojciech

dyplomowany

wychowanie fizyczne

Fadrowska Wanda

dyplomowany

przedmioty ekonomiczne

Jabłoński Józef

dyplomowany

nauki społeczne, PO

Jackiewicz Ewelinakontraktowyhistoria

Jandziński Piotr

mianowany

język angielski

Kamiński Przemysław

dyplomowany

informatyka

Kojak Agnieszkadyplomowany
chemia, PBL

Kasprzak Izabela

dyplomowany

biologia

Koroś Andrzej

dyplomowany

język niemiecki, w-f

Korzeniecka-Duenas Agnieszka

dyplomowany

geografia

Mścichowska Anna
przedmioty zawodowe
Nartowicz Dorotastażystaprzedmioty zawodowe

Wiszniewska Małgorzata

dyplomowany

przedsiębiorczość, przedmioty ekonomiczne

Lutow Małgorzata

dyplomowany

przedmioty zawodowe, język niemiecki

Niedźwiedzka Małgorzata

dyplomowany

przedmioty zawodowe, TI

Mosiej Katarzyna

kontraktowy

bibliotekarka

Opaluch Jolanta

dyplomowany

religia

Ozorowska Grażyna

dyplomowany

przedmioty zawodowe

Paziewski Janusz

dyplomowany

wychowanie fizyczne

Petelska Marzena

dyplomowany

matematyka

Piaścik Iwona

dyplomowany

przedmioty zawodowe

Rowińska Wiesława

mianowany

bibliotekarka

Rutkowski Jacek

dyplomowany

historia, WOS

Salwowska Maria

dyplomowany

język polski

Skawińska Wanda

dyplomowany

historia

Stefańska Mariola

dyplomowany

język polski

Tomaszewska Małgorzata

dyplomowany

język angielski

Wojtowicz Danuta

dyplomowany

przedmioty zawodowe

Zawadzki Mirosław

dyplomowany

język angielski

Maciaszek Katarzyna

dyplomowany

architektura krajobrazu

Korzeń Anna

kontraktowy

przedmioty zawodowe

Gajewska Bożena

mianowany

chemia, przedmioty zawodowe

Cielesz Magdalenamianowanyw-f

Bruzgo Magdalena

kontraktowy

fizyka, matematyka

Stasiewicz Patrycja

stażysta

j. angielski

Pietraszko Katarzyna

mianowany

j. angielski

Osewska Agnieszka

kontraktowy

j. niemiecki

Zyśk Paulina

kontraktowy

miernictwo
Rożyńska Martastażystaprzedmioty zawodowe

Orzechowski Jacek

dyplomowany

przedmioty zawodowe
Plit Bożenadyplomowanymatematyka


Projekt i wykonanie: Grzegorz.K. we współpracy z P.K.. Wszelkie prawa zastrzeżone. | CMS: jP2
0.009 | Ten dokument jest częścią oficjalnego serwisu WWW Zespołu Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku ZS1 Ełk - Zespół Redakcyjny (c) 2004-2013